Letošní výlet pro rodiny s dětmi se bude konat v neděli 8. 5. 2022. Bude zvláštní tím, že ho začneme společnou mší v Záběhlicích v kostele
Narození Panny Marie (v 9.30 hod.).

Po mši se pak společně přesuneme do Prokopského údolí. Plán je přejet auty k pivovaru Prokopák a odtud snad v plném počtu :) pokračovat
podél Dalejského potoka. Trasa je sjízdná pro kočárky, milovníci kopců si ovšem také přijdou na své, když si budou chtít odskočit na skály.

Společný oběd bychom pojali formou pikniku. Snad nám bude počasí přát.

Věřím, že kdo nedorazí na mši autem, vejde se k někomu jinému. Ideálně se zkuste předem domluvit.

Parkování v Záběhlicích je možné v blízkosti kostela anebo na parkovišti sportovního areálu Hamr.

Budu ráda, když mi napíšete, že se plánujete zúčastnit, abychom měli představu, kolik nás bude ([email protected]).

Děkuji a těším se na viděnou.

Eliška Randová