Od 5. 9. do cca listopadu vždy od pondělí do středy budou probíhat v téměř celém prostoru komunitního centra Farní dvůr programy pro školy INVENIO. Jde o programy pro školní skupiny (druhý stupěň základní školy a střední školy). V KC bude vždy jedna školní třída, lektoři a pedagogové. Během těchto konkrétních dní bude provoz komunitního centra mírně upraven.

V září budou všechny tyto programy jednodenní (od cca 9 do 18,30 hod.). Večerní aktivity budou probíhat tam, kde jsou obvykle. Je však potřeba počítat s tím, že v prostorách mohou být věci týmu Invenio.

Farní aktivity, které se konají od pondělí do středy během dne budou probíhat v těchto místnostech:

Rybičky – v dětské místnosti

Setkání maminek s dětmi – v dětské místnosti

Prosíme farníky a návštěvníky KC, aby v tyto dny k uvaření kávy a posezení využívali pouze prostor atelieru, který bude pro tyto účely uzpůsoben, místnosti nad ním a přístřešku. Proíme o využívání WC výhradně v prostorech atelieru.

Mockrát děkujeme a omlouváme se za omezení.

Budete-li mít k provozu KC jakékoli otázky, obracejte se na našeho jáhna Andrzeje Zaka.