23. – 25. 5., 13. – 15. 6. a 20. -22. 6. (vždy od pondělí 8,00 hod. do středy 18,00 hod.) budou probíhat v téměř celém prostoru komunitního centra Farní dvůr programy pro školy INVENIO. Jde o programy pro školní skupiny (druhý stupěň základní školy a střední školy). V KC bude vždy jedna školní třída, lektoři a pedagogové. Během těchto konkrétních dní bude provoz komunitního centra mírně upraven.

Farní aktivity v těchto dnech budou probíhat v těchto místnostech:

Rybičky – v dětské místnosti

Zdravotní cvičení – v místnosti nad atelierem

Bible pro začátečníky – v místnosti nad atelierem

Setkání maminek s dětmi – v dětské místnosti

Společenství mužů – v místnosti nad atelierem

Prosíme farníky a návštěvníky KC, aby v tyto dny k uvaření kávy a posezení využívali pouze prostor atelieru, který bude pro tyto účely uzpůsoben, místnosti nad ním a přístřešku. Proíme o využívání WC výhradně v prostorech atelieru.

Mockrát děkujeme a omlouváme se za omezení.

Budete-li mít k provozu KC jakékoli otázky, obracejte se na našeho jáhna Andrzeje Zaka.