Milí farníci, přijměte pozvání na farní výlet rodin do kláštera Zásmuky v neděli 16. 4. 2023.

Stejně jako loni začneme společnou mší v Záběhlicích v kostele Narození Panny Marie v 9.30 (možnost parkování v blízkosti kostela nebo na parkovišti sportovního areálu Hamr).

Odtud se přesuneme do kláštera Zásmuky, jehož areál se zázemím, které nám bude k dispozici, a zahradou nabízí spoustu možností, včetně opékání buřtů či čehokoli jiného k obědu (suroviny vezměte vlastní). V plánu je i malý výlet do okolí.

Pokud budete mít v zásobě nápady na nějaké venkovní hry (nejen) pro děti, bude to vítané! :) Kdo nedorazí na mši autem a potřeboval by pomoci s odvozem, ať se ozve na mail níže. Věřím, že se vejde k někomu do auta.

Hlaste se prosím zde: [email protected], ať máme představu, kolik nás bude. Děkuji a těším se na setkání.