Filmové večery

Fimové večery budou ve školním roce 2023/24 probíhat nepravidelně.

Filmové večery - v soboty od 18 hod.  KC Farní dvůr

Podívat se na film můžeme i doma, tak proč filmové večery?  Filmy na tento nový druh aktivity naší farnosti pro vás pečlivě vybírají Matěj Preisler a jeho přátelé ze spolča starší mládeže. Jde velmi často o kultovní filmy a filmy se skrytou duchovní tematikou. A o ní a mnohém dalším je možné si společně povídat. Diskuse, která je součástí každého večera, je pozváním k hledání lidského, kulturního a duchovního rozměru filmu a obyčejné koukání na film posouvá mnohem dál. Matěje mnozí z vás znáte z kostela, kde občas lektoruje, z tábora a z dalších farních aktivit. Ne všichni ale možná vědí, že je také studentem Filmové akademie Miroslava Ondříčka v Písku a tudíž svým pohledem dokáže diskusi o filmu a všechny její účastníky obohatit o mnohé zajímavé pohledy. Srdečně vás zveme každou druhou sobotu v měsíci do komunitního centra!

cinema-4213751_960_720