Farní tábor

Farní tábor a výjezdní výprava pro mladší mládež 2022

Zveme děti a mládež na příměstský farní tábor v Hostivaři (pro děti od 3 do 14 let, termín – 26. 8.) a výjezdní výpravu pro mládež 11 – 15 let (termín 18. – 21. 8.). Na výpravu jsou zváni všichni mladí, kteří se nebojí (menších) výzev. Čeká je sjíždění vody, skály, toulání se přírodou, koupání, sportování, večery u ohně... Mládežníci starší 11ti let se mohou přihlásit na obě akce nebo si vybrat pouze jednu z nich. Předběžné přihlašování na taborhostivar@seznam.cz (příměstský tábor) a na pavlina.hurkova@centrum.cz (výjezdní výprava).

Tábor 2020

Tábor 2021

Letos se již potřetí na konci srpna konal farní tábor - vlastně tábory...byly totiž
celkem tři zároveň celkem pro více než 50 dětí. Hlavním tématem se stala tajná
mise, při které bylo odhaleno, že čeští svatí jsou ve skutečnosti agenti Jejího
Veličenstva - MI12 (Maria Immaculata - Maria Neposkvrněná). S jejich pomocí
jsme objevili, že socha Jezulátka v centru Prahy je podvrh - to pravé se totiž
ukrývalo v našem kostelíku v Záběhlicích. Vše jsme ale napravili a správnou sošku
vrátili! Mise je splněna!!