Aktuality/Ohlášky

AKTUALITY
      • Letní řád bohoslužeb naleznete zde. Během prázdnin je pondělní mše sv. v Hostivaři zrušená, úterní je od 8,30 a úterní moderovaná adorace je zrušená. V Záběhlicích mše sv. zůstávají v obvyklém pořádku.
      • Změny bohoslužeb v týdnu od 15. 8. do 21. 8.: 15. 8. bude mimořádná mše sv. v Hostivati v 8,30 hod (Slavnost Nanebevzetí Panny Marie), 18. a 19. 8. se nebudou z důvodu účasti o Karola a br. Andrzeje na výjezdní výpravě mladší mládeže v Hostivaři ani v Záběhlicích konat mše sv.
      • Změny bohoslužeb v týdnu od 22. 8. do 28. 8.: mše sv. v Hostivaři budou z důvodu konání tábora od pondělí do pátku v 17 hod.

OHLÁŠKY NA NEDĚLI 7. 8. 2022
    • V pondělí 15. 8. bude Slavnost Nanebevzetí Panny Marie. Mše sv. se bude v hostivařském kostele mimořádně konat v 8,30 hod.
    • Od do 21. 8. se koná výjezdní výprava mladší mládeže a od 22. do 26. 8. farní příměstský tábor. Prosíme o modlitby za obě tyto akce.
    • 18. a 19. 8. se nebudou v Hostivaři ani v Záběhlicích konat mše sv. Po dobu tábora (od 22. do 26. 8.) budou mše v Hostivaři vždy v 17 hod.
    • 28. 8. budeme slavit památku umučení patrona našeho hostivařského kostela sv. Jana Křtitele. Srdečně vás zveme do Hostivaře na poutní mše v 8 a 11 hod. Po mších bude prostor pro společné zastavení se a popovídání. Prosíme o přinesení něčeho dobrého k zakousnutí.
    • 17. 9. se naše farnost zapojí do akce Zažít město jinak, která se bude konat u Základní umělecké školy Hostivař na Trhanovském náměstí. Pokud by někdo měl chuť se osobně zapojit (v kreativní dílně, poskytováním informací o farnosti nebo jinak), prosíme, ať se ozve Markétě Benešové (tel. (SMS): 602 832 519, mail: benesova@mymail.cz). Více informací o akci: https://zazitmestojinak.cz/