Přestože si většina lidí myslí, že nejvýznamnějšími křesťanskými
svátky jsou Vánoce, není tomu tak. Jsou jimi Velikonoce.

Rádi bychom Vás proto v dubnu opět pozvali do areálu Farního dvora a jeho zahrady, kde je připraveno několik zajímavých aktivit.

Na všechny návštěvníky čeká velikonoční příběh doprovozený nádhernými ilustracemi dětí z výtvarného oddělení ZUŠ Hostivař pod vedením Zuzany Hášové. Pro rodiny s dětmi je připravena hra v zahradě Farního dvora vztahující se k jednotlivým dnům a událostem Velikonoc. Milovníci velikonočního tvoření si budou moc ve venkovní samoobslužné dílně ozdobit vajíčko ve stylu vintage nebo mozaiky nebo si vyrobit veselého papírového motýlka. V oknech komunitního centra je ke shlédnutí tradiční i méně tradiční lidová velikonoční výzdoba.

Velikonočně naladit se ve Farním dvoře je možné od 3. od 24. 4.
vždy od 10 do 18 hod.

Srdečně zveme všechny dospělé, seniory a rodiny s dětmi z blízkého i dalekého okolí k prožití atmosféry křesťanských Velikonoc. V případě návštěvy větší skupiny osob (MŠ, ZŠ) prosíme o ohlášení dopředu na [email protected].

Za finanční podporu akce děkujeme MČ Praha 15.