Zveme vás na otevření Farní stodoly!
Po náročné rekonstrukci společně otevřeme naši Farní stodolu.

Slavnostní otevření zahájíme v neděli 21. 1. 2024 slavením mše svaté v 11 hodin v kostele Stětí sv. Jana Křtitele, kterou bude celebrovat arcibiskup pražský, Mons. Jan Graubner.

Po mši svaté se přesuneme k farní stodole, kde ve 12,20 proběhne její požehnání a slavnostní otevření.

Od 13:45 hodin je pak možnost se zúčastnit komentované prohlídky stodoly, na kterou přibližně ve 14:30 hodin naváže hudební vystoupení žáků ZUŠ Hostivař.

Společný program vyvrcholí oblíbeným divadelním představením jednoho herce s názvem "František Blázen", se kterým vystoupí v 15:45 Jan Horák.

Po dobu celého programu bude pro nás zajištěno pohoštění.

Těšíme na vás!

V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat na emailech: [email protected] nebo [email protected].

Hledáme dobrovolníky na přípravu před a v den konání akce, také na úklid stodoly po skončení události. K přípravě je možné se zapojit napečením něčeho dobrého, zapisovat se můžete zde.

V případě zájmu jakékoliv pomoci k slavnostním otevření Farní stodoly se kontaktujte na emailu: [email protected] nebo na tel. čísle: 737280648

Všem dobrovolníkům děkujeme!