OD KVĚTNA ZAČÍNÁ NOVÝ BĚH KURZŮ ENRAPHA CVIČENÍ SE ZAMĚŘENÍM NA CHODIDLA 

.."Je jako člověk, který při stavbě svého domu vykopal základy hluboko ve skále. Když pak přišla povodeň, přivalila se na ten dům řeka, ale nemohla s ním otřást, protože byl dobře postaven."...(Luk 6:48) 

Chodidlo a kyčelní kloub se pro naše tělo, náš dům, stávají opravdu tím základem, na kterém tělo stavíme.

Pozice chodidel a pánve definuje, kudy se naše páteř bude ubírat, zda naše tělo bude bez bolestí, jestli ustojí větší zátěž nebo jestli bude krásně vzpřímené. 

Proto bychom vás moc rádi pozvali na následující minikurz květen/červen "chodidlo a kyčelní kloub v kontextu Boží Opory.“

Dozvíte se, jak pracovat s dolní končetinou, aby držela celé vaše tělo. Zároveň se naučíte jak přes pohyb a mechaniku pohybu proniknout trochu více do své spirituality, naučit se jí stavět na pevnějších základech a díky tomu svůj život přijímat radostněji, pokojněji a v srdci klidněji.

Enrapha cvičení vychází ze švýcarského fyzioterapeuticko – pohybového konceptu inspirující se postrehabilitační metodou pilates.

Dny a časy probíhajících kurzů od května:
 
Úterý: 

18:15 – 19:10 FS* Hostivař
19:20 – 20:15 FS* Hostivař
20:25 – 21:20 FS* Hostivař

Čtvrtek:
17:20–18:15 FS Hostivař
 
*Všechny tyto kurzy probíhají ve Farní stodole.

Cena kurzu od května do června činí 1370 Kč, cena jedné lekce je ve výši 195 Kč. Nelze se zúčastnit pouze jedné lekce, je zde nutnost platby celé částky za kurz. V případě absence je možné si lekci nahradit. 

Přihlašovat se ke květnovým kurzům můžete zde.

Více informací k přihláškám a kurzům naleznete zde nebo na emailu: [email protected].

Níže také můžete zhlédnout zvací video Jiřího Kubeše, který vás tímto kurzem bude provázet.